Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macera Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bush VE Söförü

2 posters
YazarMesaj
iReM^^
Admin
Admin
iReM^^

Bush VE Söförü Empty
MesajKonu: Bush VE Söförü   Bush VE Söförü Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 10:12 am

George W. Bush şoförüyle bir kır gezisine çıkar. Arabayla giderken bir tavuğu ezerler. Meseleyi tavuğun sahibi olan çiftçiye kim anlatacak diye düşünürken Bush âlicenap bir tavırla şoförüne şöyle der:

"Bana bırak. Ben Dünya'nın en güçlü adamıyım. Çiftçi bana muhakkak anlayış gösterecektir." Bush çiftçinin evine girer ve bir dakika sonra da nefes nefese koşarak geri döner.
Göz morarmış, surat dagılmış haldedir. Şoförüne "Çabuk toz olalım burdan!" der.

Aksilik bu ya, arabayla daha 20 metre gitmeden bu defa da orada gezen bir domuzu ezerler. Bush korkulu gözlerle şoförüne bakar ve "Şimdi adama gidip söyleme sırası sende!" der.

Şoför çiftliğe gider. Bush da arabada bekler. 10 dakika, 20 dakika 30 dakika derken....Şoför bir saat sonra sarkı söyleyerek, gülerek, cepleri para dolu ve kolunda irice bir meyve sepeti ile geri gelir.

Bush şaşkın bir halde sorar: "Çiftçiye ne dedin ki bu kadar ikrama boğdu seni?" "Valla ben de anlamadım" der Şoför. "Ben ona sadece şöyle dedim:
Iyi günler. Ben George Bush'un şoförüyüm. Domuz öldü!

En son iReM^^ tarafından Perş. Ağus. 12, 2010 3:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dead_queeN
Üye
Üye
Dead_queeN

Bush VE Söförü Empty
MesajKonu: Geri: Bush VE Söförü   Bush VE Söförü Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 12:31 pm

sağolll
iReM^^
Admin
Admin
iReM^^

Bush VE Söförü Empty
MesajKonu: Geri: Bush VE Söförü   Bush VE Söförü Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 1:04 pm

önemli değill Bush VE Söförü 771876

Bush VE Söförü
1 sayfadaki 1 sayfası