Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macera Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥

3 posters
YazarMesaj
iReM^^
Admin
Admin
iReM^^

♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥ Empty
MesajKonu: ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥   ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥ Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 10:21 am

AŞK YALAN OLMUŞ DİYENLERİN TOPİCİ---

"Aşk yalan olmuş dostum, Sakın ola inanma, Bir Vefasız Uğruna Sende ßenim gibi Yanma!"

Aşka inanmıyorum ve aşkın en fazla 4 ay bilemedin 5 ay sürdüğüne inanarak Aşkın yerini sevgiye bırakıyorum.....

KENDİNE İYİ BAK DERLER VE GİDERLER...
"Kendine iyi bak. Aramızda geçen herşeye rağmen benden sonra iyi olduğunu bilmeyi tercih ederim. Aslında bilmem çok önemli değil, iyi olduğunu varsayacağım ben. Seni bir daha asla görmemek üzere gidiyorum ben, seni kendinle başbaşa, yapayalnız bırakıyorum ben. Biliyorum kendini bırakacaksın benden sonra, o yüzden iyi bak diyorum. Aslına bakarsan, çok da fazla umursamıyorum."
"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Tutkuyla sevenler, bazen birden fazla söylerler bunu. Çünkü onları ayırmak, eti tırnaktan ayırmak gibidir. Kolay kolay kopamaz onlar, süreç çok acı vericidir, yürek parçalıyıcıdır. Her seferinde azalan umutlarla geri döner ve yine “Kendine İyi Bak” gözleriyle ayrılırlar. Ta ki umut da, sevgi de tükeninceye kadar…Ta ki son elveda mezar sessizliğine bürününceye kadar…
Tutkunun ötesinde sevenler, bir kez “Kendine İyi Bak “ derler ve giderler. Onlar eti tırnaktan ayırmak yerine ölümü yeğlerler. Onlar bu acıyı bir kezden fazla kaldıramayacaklarını bilirler.
"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Bu sözlerin içinde ihanet yok, hiç bir zaman olamaz derler ve giderler. En büyük ihanet değil midir aslında seni seveni, ihtiyacı olanı yüzüstü bırakıp gitmek. "Kendine iyi bak" derler ve giderler. Seni suskunluğa mahkum edip giderler. Seni parçalara ayırıp, en büyük parçayı yanlarına alıp giderler. Seni senden alıp giderler.
Arkalarına bakmadan çekip giderler eğer yalnız kalmışsan, çünkü insafsızlıklarını görmek istemezler. Herşey o saniye orada bitsin, kapansın bu sayfa isterler. "Bitti" diyemedikleri için, "kendine iyi bak" derler. "Kırıldım ve affedemiyorum" diyemedikleri için "kendine iyi bak" derler. "Seni istemiyorum artık, hayatımdan çıkaracağım ama bil ki hiç unutmayacağım" diyemedikleri için kendine iyi bak derler. "Biliyorum çok kanayacaksın ama daha iyisini yapamıyorum" diyemedikleri için "kendine iyi bak" derler. Vicdanlarını rahatlatmak için kendine iyi bak derler, çünkü o kan uzun süre akacaktır ve o yara asla kapanmayacaktır, bilirler.
"Kendine iyi bak" bir noktadır çoğu zaman. Kendine iyi bak deme bana, sadece kötülükler noktalansın isterim ben. Oysa sen iyisin… Sen gözümdeki ışık, dudağımdaki tebessüm, sen içimdeki sevinçssin. Sen hayatıma renk katan, sen yüreğimdeki çarpıntı, sen hayatımdaki neşesin. Sen yolumu aydınlatan, sen dert ortağım, sen gönül yoldaşım, sen bir tanesin. "Kendine iyi bak" deme bana. Nokta koyma.
Keşke böyle yaşanmasaydı bazı şeyler, keşke affedebilsen beni, keşke ben de affedebilsem… Keşke döndürebilsek zamanı geriye. Keşke bugünkü aklımızla yaşasak herşeyi baştan. Nafile... Ama yine de, gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı? Sen eksikken, ben nasıl tam olurum? Senden kalan boşluğu kimlerle doldururum? Savaşsak, aramıza giren şeytanla olmaz mı? Hani büyük aşklar her türlü engeli aşardı, hani gerçek dostluklar her sınavı geçerdi, hani sevgi eninde sonunda kazanırdı? Hani hayatta hiç kirlenmeyecek değerler vardı? Hani en büyük zaferler, en kanlı savaşların ardından kazanılırdı? Bunların hepsi yalan mı? Sahiden..., gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı?
Peki o zaman... Senin istediğin gibi olsun... Öyleyse...Sen de "Kendine İyi Bak.".-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SENİN İÇİN ÖLÜRÜM.......

♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥ 153252ei0pj7fm1

YALANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN....
♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥ Sssya2

Né OLDU O çok güvendiğin Aşk'ın seni yalnız mı koydu?

AŞK'I GERÇEKTEN YAŞAYANLARA SAYGIMIZ SONSUZ AMA BİZDEN NASİHAT ŞİMDİDEN KENDİLERİNİ HAZIRLASINLAR AŞK BİRGÜN BİTECEK ....SEVGİYİ DE AYAKTA TUTMAK SİZİN ELİNİZDE!
Bana hiç birşey söyleme!!!

CeYDa^^
qLshan...
iReM^^

Yazmayı Unutma ...
YÖNETİM.
CEYDA
>> CxeyDa <<
Admin
Admin
>> CxeyDa <<

MesajKonu: Geri: ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥   ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥ Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 9:10 am

ßenide Yaz janım..!
http://macera-forum.eniyiforum.org
guLsan
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
guLsan

MesajKonu: Geri: ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥   ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥ Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 1:51 pm

bnide yaz hayadm..!
>> CxeyDa <<
Admin
Admin
>> CxeyDa <<

MesajKonu: Geri: ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥   ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥ Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 1:56 pm

haLa yazıLmamıs Bebemm
iReM^^
Admin
Admin
iReM^^

MesajKonu: Geri: ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥   ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥ Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 2:12 pm

Sen yazmıssnn .. (:
>> CxeyDa <<
Admin
Admin
>> CxeyDa <<

MesajKonu: Geri: ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥   ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥ Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:50 pm

evet .D
iReM^^
Admin
Admin
iReM^^

MesajKonu: Geri: ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥   ♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥ Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 2:50 pm

:) :)

♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fan CLuß KuraLLarı