Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macera Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÖLmenin sıRası değiL be can..!

YazarMesaj
iReM^^
Admin
Admin
iReM^^

ÖLmenin sıRası değiL be can..! Empty
MesajKonu: ÖLmenin sıRası değiL be can..!   ÖLmenin sıRası değiL be can..! Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:14 pm

Bıçak kemiğe dayandıÖLmenin sıRası değiL be can..! Virgulhasretim haddini aştı bu gün..ağıtlarım çok olmaya başladı .. olmayacak gibi sensiz .. dayanılacak gibi değil!

Bu öyle bir acı ki parçalasan vücudumu umursamam..kalbim acıyor gülüm vücudum parçalansa duymaz ki kendi acısından ..dünya yıkılsa duymaz..

O topraktan hayır yok sana ne olur sanki dönsen...benim verdiklerimi verebiliyor mu sanki?..sana can diyebiliyor mu?..gözlerin için ölebiliyor mu ki?..hayır hayır olmayacak gibi sensiz..dayanılacak gibi değil!çık o topraktan şimdi ölmenin sırası değil!

Ben bu suskunlukların ardında hayır görmüyorum..korkma yanına gelmeyi düşünmüyorum da aklımın firar etmesi yakındır..

Belirip belirip gidiyor gözlerin gözlerime..hayalin terk etmiyor beni ama ÖLmenin sıRası değiL be can..! Virgul bu yanımda olup başımı omzuna yasladığımdaki an gibi değil..yanımdasın da tam dokunacakken yok olup gitmen çok koyuyor..tam başımı omzuna yaslayacakken kendimi boşlukta hissetmem çok koyuyor..

Bu sessizlik hayıra alamet değil..korkma gelmeyi düşünmüyorum da yanına ÖLmenin sıRası değiL be can..! Virgul aklımın firarı yakındır…dayanılacak gibi değil..çık o topraktan be can ölmenin sırası değil!

Geceler deşip deşip gidiyor yaralarımı her zamanki gibi..geceleri daha bi acı oluyor yokluğun..ve çekilmez..ve canımı çekercesine acımasız..ve olmuyor işte dayanılmıyor..

Birde içimdeki şu sevdan yok mu ? seni isteyip duruyor..benim derdim bana yeter bir de o zırlayıp duruyor..olmuyor be can sanki herşey yokluğunun acısını tetikliyor..

Dayanılacak gibi değil..

Yaşanılacak gibi değil..

Ya sen gel ya ben can..

Bu gönül senden uzakta yaşamaya alışık değil.

ÖLmenin sıRası değiL be can..!
1 sayfadaki 1 sayfası