Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macera Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zordur S'Onsuz Sevmek..

YazarMesaj
iReM^^
Admin
Admin
iReM^^

Zordur S'Onsuz Sevmek.. Empty
MesajKonu: Zordur S'Onsuz Sevmek..   Zordur S'Onsuz Sevmek.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 6:49 am

Yıldızların altında gezmek için geceleri beklemiyorum artıkZordur S'Onsuz Sevmek.. Smiliv
Hüzünlü kirpiklerinin ardındaZordur S'Onsuz Sevmek.. Smiliv en ışıltılı yıldızlara benzer senin gözlerin…
Onlar hiçbir zaman sönmez gökyüzünün topraklarında…

“Gündüzle gece bir arada yaşayamazlar” biliyorum. Dudaklarımın zamansızlığı ile yalnızlığını öperken ıslak kelimelerimZordur S'Onsuz Sevmek.. Smiliv susku kadar ince bir sızıydı gidişlerin. Gözlerimin yaşına bakmayan gidişlerinZordur S'Onsuz Sevmek.. Smiliv gelgitlerin çekilen dalgalarına benzer sevdiğim… Gidersen bir daha geri gelmezsin bilirim. Anlattığın öykülerdeki göllerin berrak sularında oynaşan masum bir kız çocuğu gibi yetim kalır sevdamız. Ama biliyorum gitmek için gelmedin.

“Biz” olduğumuz şehirde sessizlik denen bir şey yoktur sevgili. Kuşların ötüşüZordur S'Onsuz Sevmek.. Smiliv geceleyin mehtabın sahili okşayan dalgalarla söyleşisiZordur S'Onsuz Sevmek.. Smiliv sonbaharda yaprakları sarmalayan rüzgarın tatlı kokularla bezeli mülayim gürültüsü ve saçlarımı okşayan yağmurun tatlı mırıltısı paylaşır en güzel günlerimizi sevdamızın başkentinde.

Zordur s’onsuz sevmek…
O’nsuz…
Gönülden gönüle giden bir yolda
Son’unu düşünmeden yürüyorum ben de.
Ömrümü sebil etsem de geçip giden zamana
İçimi karalayan her uzak cümle yaklaşır yokluğuna
Sesim kırılsa da masallardaZordur S'Onsuz Sevmek.. Smiliv biliyorum kiZordur S'Onsuz Sevmek.. Smiliv
“Bu sevdanın sonuZordur S'Onsuz Sevmek.. Smiliv
Daha fazla sende kalmanın başlangıcıdır.”

Zordur S'Onsuz Sevmek..
1 sayfadaki 1 sayfası