Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macera Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GiTMe.. (:

2 posters
YazarMesaj
iReM^^
Admin
Admin
iReM^^

GiTMe.. (: Empty
MesajKonu: GiTMe.. (:   GiTMe.. (: Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 3:45 pm

Gidersen sevgili;
Beni de götür yanındaGiTMe.. (: Smilev
Yük olmam söz sanaGiTMe.. (: Smilev
Sadece kalbimi al yanınaGiTMe.. (: Smilev
Beraber kaçalım hayallerimizle uzaklaraGiTMe.. (: Smilev
Kırlarda çocuklar gibi koşup oynayaımGiTMe.. (: Smilev
El ele tutuşup 3 günlük dünyayı unutalım.
Eğer almazsan yanına sevgili;
Gitme o bildiğin uzaklaraGiTMe.. (: Smilev
Girme ikimizin olan hayallere
Koşma sakın benden başkasıyla el ele
Bu koca dünya zehir olur kederle.
Gitme...

GiTMe.. (: Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 640x431 ve boyutu 112KB.
GiTMe.. (: 88229475lg2

''Uyandırma beni ayrılıklarınla...Gitme diyen dudaklarım senden sonra kanamasın...
Üşümesin senin sevginle gülümseyen gönül bahçem...''
GiTMe.. (: Ca2f29f85f3d0405a196323mi9
GitmeGiTMe.. (: Smilev koca şehirde yapayalnızlık kalmak istemiyorum. GidersenGiTMe.. (: Smilev sensizliğin içinde hangi duvar avutabilir beni ?..Bırakma beni karanlıklara...Alışkın değilim sabahları sensiz uyanmaya....Gitme umudum...Uçurumlardan esen rüzgarlarda tek başıma bırakma beni.....Acıya kanattığım umutlarımı toprakta ezip gitme...Düş yorgunu gecelerde her sokakta seni aramak acıtır yüreğimi.Her köşede sensizliğe ağıtlar yakmak sonum olur ömrümün. Dur gitme...İçimdeki çocuğun ağlayacak hali kalmadı...GidersenGiTMe.. (: Smilev uykulara dalıp unutacağım mı sanıyorsun o gözlerini ?...Sorarım sana ; kolay mı tahta beşiklerde hasretini uyutmak ?....
GiTMe.. (: Ivybar37vj6
Yıllarca cebimde biriktirdiğim gözyaşlarımı sende kurutmuşken gitme...Simsiyah bulutlar çöreklenmesin üzerime. Baharın koynunda uyanırken gözlerimi karanlıklara kapatmayayım...Gitme ince sızım...Uzak dağlarına yüreğimi sürüp sana koşmak isterdim ama sırtım kanlı ve yüreğim yaralı...Buğulu camlarda bıraktığım düş mavisi umutlarımı yetim bırakma...Sürgün misali yalnızlığında soğuk prangaları sırdaş bilmek istemiyorum...Yitik bir yüreğin baharlarında açmış dikenleri serme ellerime..Batarsa kanarGiTMe.. (: Smilev kanarsa yaşayamaz yüreğim....Gitme ..Ardından bakakalmasın gözlerim tozlu yollara...İsyanlara bürünmesin gülen yüzüm....Ne olur gitme alınyazım.
Acılarımı tütünle sarıp bir sigara dumanında çekerken içimeGiTMe.. (: Smilev gitme..Dayanamaz bu can gidişine...Rıhtımlara her gece gözyaşımı boşalttırma beni...Ezik yüreğimi karların üzerine serme...Sana koşan ayaklarımda hüznün kirli denizlerine sokma beni...Mavilerin arasında kaybolur giderim....Umutlarımı alıp gitme gül yüreklim...
Hangi denize sığdırabilirim ki sensizliğin acılarını...Hangi ilaç dindirir sensizliğin sancılarını...Bu dert içimde kabuk bağlar..Solmak istemiyorum kırık aynaların suretinde...Hazanlar girer gelinciklerin gülümsediği bahçelere...Göğümden tüm göçmen kuşlar kanatlanır ucsuz bucaksız diyarlara...Dur gitme....Yalınayak sahillerde gezinmeyeyim....Ellerim dikenlerde avunmasın...Gidişinle yüreğimi yaralarda bırakma ne olur...
Şiirlerim kederimleGiTMe.. (: Smilev yüreğim gidişinle ağlamasın...Gülen gözlerime hicranlar inmesin...Bereketin ıslattığı toprağıma siyah bulutlar çöreklenmesin...Uçurumlar büyümesin duvarlarda...Pencerelerde kalmasın ıslak gözlerim....Yorgun düşmesin ayaklarım...Gitme iki gözüm...Bırakma beni tek başıma firkatinde...Düş fakiri olarak gezinmek istemiyorum şehrin ölüm kokan sessizliğinde...Ne olur gitme sevdiğim.
Uyandırma beni ayrılıklarınla..Gitme diyen dudaklarım senden sonra kanamasın....Üşümesin senin sevginle gülümseyen gönül bahçem....Acılarımı unutmuşken sancının kavrulduğu ateşlerde ısıtma beni...Benek benek açan çiçeklerim mevsimsiz solmasın...Saçlarına düşen yıldızlar göğsüme ayrılığının hançerini sokmasın..Gitme canımdaki son can...
GiTMe.. (: Ca2f29f85f3d0405a196323mi9
Senin gözlerindenGiTMe.. (: Smilev senin yüreğinden başka bir sığınağım yok sevdiğim..
Gitme ne olur...Yetim kalmasın yüreğim....

Senin gözlerindenGiTMe.. (: Smilevsenin yüreğinden başka bir sığınağım yok sevdiğim...
Gitme ne olur...Yetim kalmasın yüreğim...
Gitme…Yanımda Kal…
Gözlerimden Ayırma Sakın Gözlerini…Yokluğuna Alıştırmadan Beni…
Gitme…Yanımda Kal…
Göçmen Kuşlarla Bir Tutma Kendini…Yokluğuna Alıştırmadan Beni…
Gitme!
Hiç GitmeGiTMe.. (: SmilevTerk Etme Beni…
Yorgunum;Çekemem Hasretini…İstersen Al Sevinçlerimi…
Sakın Gitme…
Gitme!
Gitme…Yanımda Kal…
Karlarda Yankılanmasın Ayrılığımız… Raylarda Düğümlenmesin Hıçkırığımız…
Gitme…Yanımda Kal…
Yalvarıyor Senin İçin Söylediğim Şarkılar…İsyan Ediyor Bak Bütün Anılar…
Gitme!
Hiç Gitme;Terk Etme Beni…
Yorgunum Çekemem Hasretini…İstersen Al Sevinçlerimi…
Sakın Gitme…
Gitme! ”
>> CxeyDa <<
Admin
Admin
>> CxeyDa <<

MesajKonu: Geri: GiTMe.. (:   GiTMe.. (: Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 11:09 am

Vay Süper Bea

saqoL canıM
http://macera-forum.eniyiforum.org
iReM^^
Admin
Admin
iReM^^

MesajKonu: Geri: GiTMe.. (:   GiTMe.. (: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:09 am

Eee kım yazdı kızım GiTMe.. (: 733311:

GiTMe.. (:
1 sayfadaki 1 sayfası