Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Lütfen üye olunuz ! :)
Macera Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macera Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı...

2 posters
YazarMesaj
iReM^^
Admin
Admin
iReM^^

ßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Empty
MesajKonu: ßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı...   ßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 3:45 pm

Bir gün hayatımdan öldürürcesine çıkacaksın. Ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım seni.. En güzel halin neydißiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni ...

Seni her durumda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek olduğunu anlardın. Seni anlayabiliyorum sevdiklerin ve sana destek veren herkesin yanında ağlamak bile senin için doğal. Benim için lüks olan her şey sana doğal geliyor.

Şimdi yatıyorsundur. Bir sigara yakmış yatağının ucunda yaşadıklarını ve benim sana söylediklerimi ve hatta yaşadıklarının bir hata olduğunu düşünüyorsundur. Kanayan yarayım senin için biliyorum. Bir hata. Bir yanlış. Oysa sadece sevmiştim seni. Hala aklımın bir ucundan çıkmıyorsun. Son kez çıkmayan olacaksın. Seni asla unutmayacağım. Yerlerde sürünüp yok olsamßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev evlenip çocuk sahibi olsan ve adım bir yanaßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev dünyada olduğumu unutsan ben yine bıraktığın yerde olacağım.

Parktaki çocuklara bakıp seni yaşayacağım. Söküp atmam gerek içimden seni. Hayatımın kalanını sensiz yaşamayı öğrenmeliyim. Ve öyle ki hiç sızlamamalı içim seni gördüğümde. Sen utanmalıßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev sen başını eğmelisin. Yaptıklarından utanmalıßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev iliklerine kadar üşümelisin yazın kavurucu sıcaklığında...
Ama olmaz bunu sana yakıştıramam. Sen bunları yaşamamalıßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev görmemelisin. Korkma yavrucuğum ben gizli bir köşeden seyreder sonra usulca kaybolurum. Sen hiç görmezsin beni. Belki bir gün ortak bir tanıdığımızdan haberlerimi alırsın. Olur da hakkımda kötü bir şeyler duyarsan ne olur kulak asma yalandır mutlak. Senin üzülmen için söylenmiştir.

İçim yanıyor kimseye anlatamıyorum. Hoş sen bile anlayamadıktan sonra kim anlasın. Bana güldüklerini biliyorum bunu iliklerime kadar biliyorum. Varsın olsunßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev gülsünlerßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev ben biliyorum içimdekileri. Yorgun bedenimi yıldızlara taşıyacaklar bu benim en mutlu günüm olacak. Sevdiklerimi oradan görebileceğim. Bir kahve telvesißiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev bir sigara dumanı kadar yakın olacağım sana. Sana ve sevdiğim tüm insanlara.
Son bir sevgi son bir mutluluk yakaladım seninleßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev belki de çok kısaydı kimileri için.

Nereden bilsinler benim için bir ömre bedel olduğunu. Ben gözlerimde yaşadım bu aşkı ve yine gözlerimde bıraktım umutlarımı. Bunları bir gün okuyacak mısın? Okurken ağlayacak mısın bilemiyorum. Ama beni anlayabilmen için çok zaman geçmesi gerekiyor belki yüzyıllar. Yalnızları oynuyorum sen bile farkında olmadan. İşte ben buyumßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev kimsenin istemediğißiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Smilev kimsenin anlamadığı. Anlamak istemediği. Uykuların en tatlısı senin için olsun canımın içi...
>> CxeyDa <<
Admin
Admin
>> CxeyDa <<

MesajKonu: Geri: ßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı...   ßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 4:16 pm

çok gsL bir mektup saqoL janım ßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... 137403
http://macera-forum.eniyiforum.org
iReM^^
Admin
Admin
iReM^^

MesajKonu: Geri: ßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı...   ßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı... Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 4:18 pm

onemSız..

ßiR qüN okuRmuSun ßu YaZıYı...
1 sayfadaki 1 sayfası